Marquise Blair Jersey  Переклад для Вашого бізнесу

Переклад для Вашого бізнесу

Цінуємо Ваш час та ділову репутацію!

Агенція «Якісний ПЕРЕКЛАД» здійснює юридичний супровід у підготуванні документів для співпраці з партнерами з-за кордону.

Ми допоможемо Вам у проставленні апостилю на установчі документи юридичної особи (статут, виписка чи витяг). Після проставлення апостилю  кваліфіковані перекладачі виконають переклад усіх необхідних документів. Можливе виконання перекладу присяжним (судовим) перекладачем, нотаріальне засвідчення.

Шановні Замовники, звертайте увагу на вимоги установи/партнерів до засвідчення перекладу. Це зекономить Ваш час та гроші. Адже стандартних ситуацій не буває. До кожного клієнта у нас індивідуальний підхід. Наші працівники нададуть вичерпну консультацію та допоможуть вирішити Ваше питання.

У нас Ви можете замовити переклад договорів, статуту, виписки з ЄДРЮОФОПГФ, технічної документації, інструкцій, проектів, рекламних буклетів, сайтів та ін.

Ми цінуємо Ваш час, тому можливе погодження всіх питань on-line. За бажанням Клієнта наші кур’єри зустрінуть/відправлять документи у будь-який зручний спосіб.